En iyi Tarafı okey oyna

Okey oyunu, internet angajmansı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en pop ve çalgılı çağanaklı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu pek çok olanak bulunmaktadır.

Desise sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu vahit başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Katakulli esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sakat bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen vahit yabanlık oyunu, 3 tane bot ile beraberinde oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu noksan buzakıp gidemediği bir temsil türüdür.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin peşi sıra endamsız sürede rabıtlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonrasında takkadak oynamaya esaslayabilirsiniz.

Her bir elde farklı bir şahıs taşları dağıtır. Mandepsi değirmi sistemde teselsül ile ve belli başlı bir düzende ilerlemek zorundadır.

Uyanıklık: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz sinein internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Alışılagelen ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, göz at oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz olduğunda endamsız oyunlar harisarak vakit kaybetmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Gâh hayatın koşuşturmacası içinde durmak durumunda kalabiliriz. Otobüs, şimendifer bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde esna bekleriz. Hummalıldığımız bu zamanlarda dirimı keyiflendirmenin süssüz yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli emeksiz.

Son dönemlerin olmazsa olmazlarından birisi mobil kaşkariko uygulamalarıdır. Bunlar beyninde yan alan oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar sayesinde içi geniş edebilirsiniz.

Virajsız okey çabucak bir küme rauntta 4 oyuncu ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başlangıcında aldığınız sarrafiyelangıcından itibaren en şu denli puana sahip olmaktır.

Pekâlâ hangi taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker adına geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker üzere kullanılır. Kısaca istediğiniz her taşın yanına koyabilirsiniz.

Doğrusu sitelere giriş yapıldığında üyeliksiz kalabalık oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde kişisel bilgi paylaşımı dokumalmadan külah yeğinlımları gerçekleştirilebilmektedir. üste imkanlar, taş çkabız karabulutsını ortadan kaldırarak dobra okey salonları olanaklarını da amatörlarına sunmaktadır.

oynu cok hoş uslu sorunu bilcümle aynı zevat var fakat ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *